ETTEVÕTTEST

Aitame ärikinnisvara arendajatel ning ehitajatel rajada kaasaegseid, energiatõhusaid ja kasutusmugavaid hooneautomaatikasüsteeme.

Karmistuvad energiatõhususnõuded ja klientide ning koostööpartnerite teadlikkuse kasv motiveerib meie kogenud meeskonda välja töötama aina efektiivsemaid lahendusi. Lisaks uutele automaatikalahendustele oleme teostanud mitmeid renoveerimisi nõnda, et terved paigaldised on asendatud hoones lõppkasutajate igapäevatööd häirimata

Ettevõttele on antud Siemens Solutions Partneri vastavussertifikaat, mis lisab usaldusväärsust ja tagab parima lahenduse igas olukorras.

Hoolikalt kavandatud automaatikasüsteem ei tohi olla keeruline, selle kasutamine peab olema lihtne ja loogiline ning mis kõige tähtsam, automaatikasüsteem peab täitma talle kavandamise käigus määratud ülesanded.

MEESKOND

Raul Alp

TEGEVJUHT I CEO


raul@vamos.ee
+372 514 4776

Martin Mölder

PROGRAMMEERIJA


martin@vamos.ee
+372 5559 0695

Madis Pähno

PROJEKTEERIJA


madis@vamos.ee
+372 5396 5536

Alari Aren

OBJEKTIJUHT
AUTOMAATIK


alari@vamos.ee
+372 5397 7942

Meelis Kasearu

OBJEKTIJUHT
AUTOMAATIK


meelis@vamos.ee
+372 5326 9420

Antti Rosin

AUTOMAATIK


Aivar Uutar

ASUTAJA I PARTNER


aivar@vamos.ee
+372 524 9809

LIITU MEESKONNAGA

Kui soovid liituda meie kiiresti areneva meeskonnaga ja oled huvitatud töötamisest automaatika valdkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-posti teel aadressile vamos@vamos.ee. Sinu loal hoiame saadetud andmed alles, et sobiva töökoha tekkimise korral Sinuga ühendust võtta.

KONTAKT

Vamos Automaatika OÜ

Teguri 30, Tartu, 51013
vamos@vamos.ee
+372 514 4776

Registrikood: 14048275
KMKR nr: EE101877792

Koostööpartnerid